Dzień drugi– 19 maja.

Dzień drugi minął nam bardzo szybko – i jak zwykle – był pełen atrakcji. Pobudka była zaplanowana na godzinę 8.00, jednakże niektórzy obudzili się już o 6.00! I zaczęło się… poranna toaleta, czesanie, sprzątanie, przydział obowiązków (kto zamyka pokój, kto otwiera, kto nosi klucz itp.) Następnie o 9.00 udaliśmy się na śniadanie, a w między czasie specjalnie wyznaczona KOMISJA CZYSTOŚCI udała się na sprawdzanie porządku. Każdy otrzymywał punkty wg skali 1-5, w czterech kategoriach: łóżko (zaścielenie), szafa (poukładane rzeczy), łazienka i podłoga.
Po śniadanku, chwila odpoczynku, a następnie lekcja muzyki i nauka piosenek związanych z morzem. A potem…. pakowanie i na BASEN!!! I tak minęła kolejna godzina (spędzona na sportowo). Wracaliśmy (specjalnie) dłuższą drogą do ośrodka, wiodła ona przez plażę. Tam zatrzymaliśmy się, by móc się poopalać, zbudować coś z piasku, a także przesłać wiadomość do stęsknionych rodziców (patrz: napis na zdjęciach).
Po dotarciu do wczasowego domu rozwiesiliśmy mokre stroje kąpielowe, ręczniki, umyliśmy ręce i udaliśmy się na obiad (jak zwykle pyszny). Po obiedzie – godzinna cisza – czyli przebywanie w swoich pokojach, relaks i rozmowy telefoniczne z rodzicami, babciami, dziadkami itd.
Na koniec dnia, korzystając z przepięknej, słonecznej pogody udaliśmy się ponownie na plażę, potem powrót, lekcja z edukacji wczesnoszkolnej oraz wyczekiwana kolacja 🙂
A na koniec… mycie, piżamka i do łóżka, by spać i zebrać siły na jutrzejsze atrakcje 🙂
Przeciąganie liny-film
Zakręcony bieg – film