Noc w szkole

W nocy z 23 na 24 września 2016 roku miała miejsce ‘’NOC W SZKOLE‘’, w której uczestniczyli uczniowie klasy 5A.

Zabawa rozpoczęła się  o godzinie 18:00, zaczęliśmy od przygotowania sal i jadalni. Następnie graliśmy w gry. Pierwszą zabawą była gra pif-paf, a drugą grą była przeplatanka – polegała na tym, że wszyscy zamykaliśmy oczy, łapaliśmy się za ręce i musieliśmy się rozplątać. Trzecią i za razem ostatnią grą była zabawa pt. tunel.

Następnie oglądaliśmy film ‘’ZWIERZOGRÓD‘’ po ciekawym seansie zeszliśmy na wcześniej przygotowaną przez dziewczyny jadalnię zjeść gorącą kolację, którą była  pizza. Pizzy było całe dwanaście pudełek – zjedliśmy wszystkie!

Po kolacji poszliśmy do swoich ‘’sypialni‘’ przebrać się w piżamy, a potem udaliśmy się na kolejny seans był to film ‘’WIELKA SZÓSKA‘’.

Przed snem wzorowo umyliśmy zęby w szkolnych toaletach 🙂 i udaliśmy się spać, chłopcy swoją sypialnie mieli w sali nr 4, a dziewczyny w sali nr 3, zaś pani Pawlica spała na korytarzu pomiędzy klasami, żeby mieć nas na oku. Usnęliśmy ok. godziny 00:00. W sobotni poranek (bardzo wczesny poranek) pełni energii wstaliśmy ok. godziny 6:00. Po pobudce wybraliśmy się na szkolną stołówkę zjeść pyszne śniadanie – kanapki ze domowym dżemem lub serem. Po posiłku posprzątaliśmy ‘’jadalnie‘’ i nasze ‘’sypialnie‘’ i poszliśmy na salę gimnastyczną (gdzie dzień wcześniej bawiliśmy się znakomicie), aby te ostatnie chwile nocowania spędzić razem – graliśmy w dwa ognie. O godzinie 9:00 udaliśmy się bezpiecznie do domów. Czy to koniec naszych przygód?… nie sądzę!